Długopis – nowoczesność i tradycja w jednym

Klienci sklepów z artykułami piśmienniczymi dzielą się na dwie grupy: osoby postępowe i tradycjonalistów. Pierwsza grupa szuka nowych rozwiązań uatrakcyjniających sztukę pisania, druga ceni sobie sprawdzone rozwiązania. Istnieje jednak wybór, który odpowiada obu frakcjom.

POŁĄCZENIE TRADYCJI Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Oryginalny długopis Parker Vector łączy w sobie tradycyjne rozwiązania z nowoczesnymi elementami. Przyrząd ten jest wykonany wedle dawnej szkoły designerskiej. Jego ascetyczna forma wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia mu elegancki wygląd, który pozwala na używanie go w sytuacjach formalnych. Nowatorskie jest wnętrze długopisu, które wypełnia wysokiej jakości dedykowany tusz zamknięty w wymiennym wkładzie. Jest on wodoodporny oraz nie ulega blaknięciu, dzięki czemu zapiski są bardzo trwałe.

długopis linii Vector

PRODUKT IDEALNY

Z długopisu Parker Vector na pewno ucieszy się każdy, kto ceni sobie, prostotę, która jednak zawiera w sobie nutę nowoczesności. Idealny kompromis między nowatorskością a konserwatyzmem zapewnia długopisowi Parker Vector uznanie wśród reprezentantów obu grup, dzięki czemu grono zadowolonych użytkowników jest bardzo szerokie. Jeśli ciekawość formy połączymy z wieloletnią tradycją firmy Parker, otrzymamy przepis na wyrób idealny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *